۹ آبان ۱۳۹۵

ثبت نام اینترنتی برای عضویت در انجمن پزشکان عمومی ایران

 

 

سایت انجمن پزشکان عمومی ایران: سامانه عضویت اینترنتی و صدور آنلاین کارت عضویت انجمن پزشکان عمومی ایران راه‌اندازی شد. از این پس پزشکان عمومی سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به این سامانه عضو پیوسته انجمن پزشکان عمومی ایران شوند و امکان شرکت در انتخابات این انجمن را داشته باشند.

 این سامانه در نشانی http://members.isgp.ir قرار گرفته و تمامی مراحل ثبت‌نام و ارسال مدارک به‌صورت آنلاین انجام می‌شود.

شایان یادآوری است که انتخابات پیش‌ روی انجمن پزشکان عمومی ایران به صورت الکترونیکی برگزار خواهد شد و عضویت در انجمن از طریق ثبت‌نام در سامانه پیش‌شرط شرکت در این انتخابات است.

 photo_2016-10-30_14-15-25

پرسش‌های متداول درباره سامانه عضویت و صدور کارت:

چرا باید عضو انجمن پزشکان عمومی ایران بشوم و این کار چه امتیازی برای من دارد؟

شما به عنوان یک پزشک با عضویت در انجمن پزشکان عمومی ایران رسما عضو بزرگ‌ترین انجمن علمی پزشکی کشور شده و علاوه بر دریافت کارت عضویت، به فهرست اعضای سازمان جهانی پزشکان خانواده (WONCA) نیز اضافه خواهید شد.

انجمن پزشکان عمومی ایران، با کارنامه‌ای درخشان در عملکرد موثر علمی و صنفی، نماینده پزشکان عمومی در تعامل با دیگر انجمن‌ها، وزارت بهداشت و دیگر نهاد‌ها به‌حساب می‌آید. حمایت و عضویت همکاران گرامی سبب می‌شود تا توانایی این نهاد در راستای احقاق حقوق پزشکان افزایش یابد.

برای آشنایی با سابقه و فعالیت‌های روزمره انجمن می‌توانید به سایت و کانال تلگرامی آن مراجعه فرمایید:

http://isgp ir

https://telegram.me/isgp_ir

اطلاعات و مدارک لازم برای عضویت چیست؟

برای عضویت در انجمن باید این مدارک و اطلاعات را در اختیار داشته و چند دقیقه از وقت گران‌بهای‌تان را در اختیار انجمن خودتان قرار دهید:

       اطلاعات عمومی کاربری شامل کد ملی، نام و نام خانوادگی، نشانی (برای دریافت پستی کارت عضویت انجمن) و…

       ایمیل و شماره تلفن همراه

       یک عکس پرسنلی (برای چاپ روی کارت عضویت)

       تصویر کارت نظام پزشکی

شایان یادآوری است که پرداخت حق عضویت به‌صورت اینترنتی و از طریق درگاه بانکی صورت می‌گیرد؛ بنابراین داشتن رمز دوم کارت بانکی ضروری است.

آیا داشتن آدرس ایمیل ضروری است؟

بله؛ برای ثبت‌نام و عضویت به یک آدرس ایمیل نیاز دارید. یک لینک فعال‌سازی حساب کاربری به آدرس ایمیل شما فرستاده می‌شود که با کلیک روی آن امکان ورود به حساب کاربری و تکمیل مدارک را خواهید داشت.

آیا برای شرکت در انتخابات باید عضو انجمن بود؟

طبق اساسنامه فقط اعضای پیوسته انجمن قادر به شرکت در رای‌گیری هستند. بنابراین برای داشتن حق ‌رای باید عضو سامانه عضویت انجمن پزشکان عمومی ایران شوید و پس از تکمیل مراحل آن، شماره عضویت و کارت خود را دریافت کنید.

با عضویت در این سامانه عضو انجمن «مرکزی» پزشکان عمومی می‌شوم یا عضو انجمن پزشکان عمومی شهر محل زندگی خودم؟

سامانه عضویت انجمن پزشکان عمومی یک سامانه ملی است که با ثبت‌نام در آن هم عضو انجمن مرکزی و هم عضو اعضای شعبه محل زندگی خودتان به حساب خواهید آمد. شایان یادآوری است که پس از تکمیل ثبت‌نام در این سامانه، نیاز به پرداخت حق عضویت در شعبه محلیتان ندارید.

مبلغ حق عضویت انجمن چقدر است و کارت عضویت من چطور به دستم می‌رسد؟

برای عضویت در انجمن پزشکان عمومی ایران باید مبلغ ۲۰ هزار تومان برای یک سال پرداخت کنید. کارت عضویت شما به رایگان چاپ و به آدرس پستی‌تان فرستاده خواهد شد.

هنگام طی کردن مراحل ثبت‌نام اینترنت قطع شد، آیا باید مراحل را از ابتدا طی کنم؟

خیر! می‌توانید با ورود مجدد به سامانه، ادامه مراحل ثبت‌نام را طی کنید. مراحل قبلی طی شده در سامانه عضویت ذخیره می‌شوند.

چگونه اطمینان حاصل کنم که به عضویت پیوسته انجمن پزشکان عمومی ایران درآمده‌ و امکان شرکت در انتخابات را دارم؟

تمام اعضای پیوسته انجمن که احراز هویت شده‌اند از طریق سامانه عضویت قابل جستجو هستند. کافی است به صفحه جستجوی این سامانه در نشانی http://members.isgp.ir/search مراجعه و نام خود یا شماره نظام پزشکی‌تان را جستجو کنید. در صورت مشاهده پروفایل خود در نتایج جستجو، شما عضو پیوسته انجمن به‌حساب می‌آیید.

در صورتی که اسم شما در جستجو یافت نشد، به این معنی است که هنوز عضو انجمن پزشکان عمومی ایران نشده‌اید. اگر مراحل ثبت‌نام خود را تا انتها و پرداخت حق عضویت طی کرده‌اید، تایید مدارک و احراز هویت تا ۴۸ ساعت (دو روز کاری) به طول می‌انجامد و پس از آن در فهرست جستجو درج خواهید شد.

برای عضویت در انجمن پزشکان عمومی ایران روی این لینک کلیک کنید:

http://members.isgp.ir

 photo_2016-10-30_14-19-27

دسته:  اخبار

تعداد نظرات: ۰